מה אני יכול לעשות עבורך?

האמת? די הרבה. הנה חלק מהדברים שאני עושה

ניהול מדיה חברתית

פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, יוטיוב, סנאפצ׳אט ועוד. כולן רשתות חברתיות, כולן צריכות שפה משלהן, הבנה של הפלטפורמה ואת היכולת לייצר תוכן איכותי. הצוות שלי ואני נשמח לקחת את העסק שלך ולתת לו נוכחות שתייצר ערימות של אינטרקציה. רוצה דף פעיל וממותג שמדבר בשפה של העסק ועוזר להגדיל הכנסות? זה הזמן לדבר איתי.

קידום ממומן בפייסבוק ואינסטגרם

מעל מיליארד משתמשים בעולם ומיליוני משתמשים בישראל, מבקרים מדי יום בפייסבוק ובאינסטגרם. מה שאומר שסביר מאד להניח שהלקוח הפוטנציאלי שלך נמצא בפלטפורמות האלו ומה שיאפשר לך ולי לתפוס אותו עם פרסום מדוייק. בניית קמפיינים וקהלים היא עבודה שדורשת הבנה, תכנון ואסטרטגיה.

קידום ממומן בגוגל

כשלקוח פוטנציאלי מחפש ביטוי מסויים בגוגל שקשור לעסק שלך יש לך 2 אופציות: לשבת בצד ולראות איך המתחרים שלך נהנים מתנועה לאתר שלהם, או להצטייד בצבא של לוחמים שיעזור לך לתת להם בראש ולתפוס את המקומות הראשונים בחיפוש. הצוות שלי ואני מכורים למחקר מילות מפתח, לבניית מודעות ולאופטימזציה. בקיצר, טוק טו מי.

בניית צ׳אט בוט

צ׳אט בוטים הם אחד מאפיקי הפרסום הכי רותחים בפייסבוק. הם מאפשרים לך להפוך את הצ׳אט והמסנג׳ר בעמוד העסקי שלך לטייס אוטומטי שמייצר עבורך ערימות של לידים, במינימום מאמץ מצידך.

ייעוץ, אסטרטגיה וליווי

יש לך צוות בעסק שרק זקוק לליווי, בניית אסטרטגיה ועוד עין שתסתכל ותבחן את מה שנעשה אצלך ברמה השיווקית? אין בעיה. אם מרגיש לך נכון להעזר ביועץ חיצוני שיעזור לך להעיף את העסק קדימה, אני כאן.

הדרכות והרצאות

בא לך ללמוד איך לעשות דברים לבד? נהדר. בין אם זה ללמוד איך בונים צ׳אט בוט, איך מפרסמים בפייסבוק או גוגל, או הדרכות נוספות על התחום, אני מספק הדרכות של 1 על 1 או הדרכות לקבוצות.

רוצה שאצור אתך קשר ונראה אם יש לנו עתיד ביחד?