שיווק דיגיטלי לעסקים

קריאיטייב, תוכן, אסטרטגיה: פרפורמנס

המשימה שלנו: לגרום ללקוחות שלנו לישון טוב בלילה כשהם יודעים שהשיווק הדיגיטלי שלהם בידיים שלנו, ולעשות את זה עם רמת שירות שביננו, לא תמיד מוצאים פה בארץ…

ניהול קמפיינים

פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין, טאבולה אווטבריין- אם יש לזה מערכת פרסום והקהל שלכם שם, אנחנו נביא מהם תוצאות. זה לא רק הניסיון שיש לנו במערכות האלו, אלא גם ההבנה באיזה שלב להשתמש בכל אחת מהן בהתאם למטרות והאסטרטגיה והיכולת לייצר עבורם את מסעות הפרסום הנכונים לעסק שלכם, שהופכים אותנו למומחים בקידום ממומן.

יצירת תוכן וקריאיטייב

סרטונים, תמונות, אודיו, וידאו פרסומות, מודעות, קופי, תוכן, מאמרים, כתבות- אם זה גורם לגולשים לבצע פעולה שמביאה לתוצאות אנחנו עושים את זה. בין אם זה כתיבה ויצירת תוכן לסושיאל, דפי נחיתה ממירים, כתבות שיווקיות לקידום באמצעות תוכן ויצירת סרטונים שהופכים מודעות ממשעממות בטירוף למודעות שחייבים להפסיק לגלול את הפיד ולצפות בהן. אנחנו מאוהבים בתוכן, אנחנו צרכנים של תוכן ואם הוא המלך אנחנו אבירי השולחן העגול שלו.

ניהול סושיאל מדיה

לנהל סושיאל מדיה זה לא ״תעלה לי 2 פוסטים בשבוע״ זה ים של פעולות קטנות שמתחברות יחד לנראות של המותג והשיח שלו ועליו בסושיאל מדיה. אנחנו לא רק יוצרים את התוכן אלא גם מבצעים את כל אותם פעולות מאחורי הקלעים כדי להגביר את השיח והמודעות למותג.

אסטרטגיה וביצוע

דיברנו? הבנו את הצורך שלכם? עכשיו אנחנו צריכים לחשוב אסטרטגית ביחד- איך אנחנו לוקחים את המטרה שאתם רוצים להשיג ולבנות תכנית שתאפשר לנו להגיע ליעדים. נמפה את הכלים הטקטיים באמצעותם נצא לדרך, נבין מי הקהל, המתחרים והשוק שלכם וניישם בפועל את האסטרטגיה שתביא תוצאות.

איך נוכל לעזור לביזנס שלכם? בואו נכיר. שלחו לנו פרטים

דילוג לתוכן