איך לשתף תוכן מתוך המסנג'ר של פייסבוק?

נניח וקראתם את אחד מהמדריכים הקודמים שלי ויצרתם שאלון ללקוחות שלכם. "כמה אתם מבינים בפיצה", "כמה אתם זוכרים מהאח הגדול" וכו'. הפצתם את שאלון לרשימת התפוצה שלכם והכל מגניב, יש לכם אינטרקציה מטורפת, אנשים עפים על השאלון וגם את ההצעה השיווקית שאתם מוסיפים בחוץ, אנשים פותחים בהמוניהם ויש לכם אחוז הקלקה מטורף. לכל הטוב הזה חסר לכם דבר אחד, דרך שבה יוכלו הגולשים לשתף מתוך המסנג'ר האישי שלהם את השאלון לחברים. חלום? לא לא לא. ככה עושים את זה.

אני לא אראה כאן איך בונים שאלון. בשביל זה אתם יכולים להכנס למדריך הזה כאן. מה שכן אני אראה, זה עוד שלב אחד שצריך להוסיף לשאלון, על מנת לפנק את הגולשים באופציה לשתף. זה הולך ככה.

בניית כרטיסיית שיתוף במסנג'ר של פייסבוק

לצורך העניין, זה השלב האחרון בפלואו שלנו, אחרי שהגולש סיים את הבוחן אנחנו מכינים לו את התוצאה, את ההצעה השיווקית שבאה בסוף השאלון וכמובן מזכירים לו שהוא יכול להסיר את עצמו בלכ שלב. על פניו, כאן סיימנו את את התהליך. הוא עשה מבחן כיפי שהעביר לו את הזמן ואתם שלחתם לו הצעה עם סבירות גבוהה שהוא ימיר.

עכשיו, ניתן לו גם להיות השגריר שלנו ולשתף את כל הכיף הזה עם חברים שלו.

שימו לב שהוספתי כפתור חדש- אני רוצה לשתף. (אתם לא חייבים להוסיף את הכפתור הזה אלא פשוט להוסיף עוד בלוק בשלב בו אתם נמצאים, אני פשוט רוצה לתת עוד כפתור כדי לראות אם יש לגולש עניין לשתף. בכל אופן, מתוך הכפתור אני מוציא חץ להודעה חדשה ובה אני מוחק את הטקסט בלוק ומוסיף במקום CARD.

ואז יפתח לנו החלון הבא:

בחלק של התמונה מומלץ לשים תמונה שתיהיה מגניבה ותמשוך את הגולש. במקום לשבור את הראש, קבלו את המידות המדויקות:

780*410

בכותרת תנו כמובן כותרת מושכת ואז טקסט קצר. שימו לב שמה שנפתח לכם זה הכתובת שאותה תשתפו. אנחנו הרי רוצים שהגולשים שלנו ישתפו את השאלון הזה בתוך המסנג'ר. מה שנעשה זה נלך ל-GROWTH TOOLS, משם לטול הרלוונטי של השאלון הזה. נלך ל- setup ונעתיק את הכתובת. נחזור חזרה לפלואו שלנו, נלחץ על הכרטיס שפתחנו ונוסיף את הכתובת

הדבר הבא זה להוסיף כפתור, לסמן SHARE THIS CARD וזהו זה כל הסיפור.

נכון לעכשיו אין אפשרות לשנות את הכתפור מאנגלית ועברית. אך אני מאמין שזה משהו שישתנה בהמשך.

עכשיו הגולשים שלכם יכולים לשתף את הבוחן ולהפיץ את התכנים שלכם בתוך המסנג'ר ולצרף עבורכם אנשים לרשימת התפוצה. מגניב לא?

 

בשביל לראות איך זה עובד בפועל לחצו כאן על הקישור הזה ותעברו לטסט קוויז שאני יצרתי.

נקודה שצריך לקחת בחשבון, בפיצ'ר הזה, האנגלית עברית עדיין קצת מקולקלת. תראו בתמונה

אז קחו את זה בחשבון אם אתם רוצים להוסיף פרמטר של שם בשלב הזה. מעבר לזה, הכל פיקס 🙂 תתפרעו.

דילוג לתוכן