איך מקדמים סטורי מתוך האינסטגרם ומוסיפים לינק לסטורי בחשבון בלי 10,000 עוקבים

במדריך המצולם השווה הזה שהכנתי בזמנו,(הנה קישור) הראיתי איך תוכלו ליצור מודעה דרך מנהל המודעות של פייסבוק ולקדם אותם כסטוריז. אבל מה קורה אם העליתם לפרופיל העסקי שלכם סטורי ממש שווה ואתם רוצים לקדם דווקא אותו? כמו שאתם יודעים, אם אין לכם 10,000 עוקבים ויותר, האפשרות להוסיף קישור לאתר שלכם בסטוריז לא קיימת. אבל ברגע שאתם מוכנים לשלם קצת? אין שום בעיה.

אז הנה מדריך קצר שיראה לכם איך לקדם סטורי מתוך אינסטגרם יחד עם קישור לאתר שלכם או לדף הנחיתה.

זה די פשוט. קודם כל, פשוט תעלו את הסטורי שלכם באינסטגרם.

סיימתם? יופי עכשיו מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על ה-3 נקודות שיש לכם בצד למטה. עכשיו נפתחו לכם מספר אופציות. בחרו באופציה שאומרת לקדם (Promote).

אינסטגרם תשאל אתכם לאן אתם רוצים לשלוח את הגולשים שיחשפו לקידום שלכם. 

בחרו באופציה השניה – ״האתר״ ותעברו למסך בו תוכלו להזין כתובת אתר, וכמובן את כפתור ההנעה לפעולה שאתם רוצים להשתמש בו. אם יש לכם מקדמים מאמר, הפניה לטופס לידים ודברים מהסוג הזה תבחרו ב- Learn More, אם זאת חנות לכו על Shop Now וכו׳.

אחרי שהקלדתם את שם האתר לחצו על -DONE והשלב הבא יהיה לבחור את הקהל שלכם. בסוף המאמר אתייחס רגע לבחירת הקהלים דרך אינסטגרם עצמה. 

אחרי שבחרתם בקהל ולחצתם על נקסט, תתבקשו לבחור לכמה זמן אתם רוצים שהסטורי שלכם ירוץ ומהו התקציב היומי שאתם מוכנים להשקיע. סיימתם לבחור? לחצו על נקסט. כאן תתבקשו להזין את פרטי האשראי, במידה והכל מסונכרן כל מה שנותר לכם זה ללחוץ על Create Promotion, וסגרתם סיפור.

ככה זה יראה בסופו של יום. שימו לב לכפתור ה- Learn More שהתווסף לו בתחתית הסטוריז בסטורי מתוך החשבון שלי שאין לו 10,000 עוקבים. (בואו תעזרו לי לשנות את זה מה אתם אומרים? קליק פה ותעקבו 🙂 )

יש לי גם תוכן שווה באינסטגרם. תעקבו 🙂

הבטחתי לכם כמה מילים על נושא הטירגוטים. תראו, אפשרויות הטירגוט באינסטגרם עצמה בעייתיות. 

דרך מערכת הפרסום של פייסבוק יש לכם הרבה יותר אופציות ליותר יותר מדוייקים בקידומים שלכם. לא רחוק היום סביר להניח, שהאופציה לקדם סטורי שעלה בחשבון תגיע גם למנהל המודעות בצורה שתאפשר לכם עבודה חכמה יותר אבל כרגע, אם לחוץ לכם לעלות סטורי שהעלתם באינסטגרם ואתם ממש רוצים להוסיף לו לינק כי אין לכם מספיק עוקבים, אז הדרך המפורטת כאן במדריך היא הדרך לעשות את זה. 

כיוון שהטירגוטים דרך אינסטגרם עצמה הם בעייתים, נסו למזער נזקים ולהיות הכי מדוייקים שאפשר.

יאללה שיהיה בהצלחה.

אהבת? אשמח לשיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

איך יוצרים איתי קשר? שולחים את הטופס 🙂

עוד פוסטים שיכולים לעניין אותך

דילוג לתוכן