אודות הבלוג

מה קורה פה?

חדשים בתחום? הבלוג הזה בשבלכם. משופשפים כבר ובעלי ניסיון? מעולה, גם אתם תמצאו כאן ערך.
בין אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בתחום או שאתם שועלי קרבות ותיקים, תוכלו למצוא כאן מדריכים, מאמרים, קייס סטאדיז וחדשות מעניינות מהתחום. מדי פעם אצרף כאן מאמרים שעניינו אותי ממקורות אחרים ואתן עליהם את הדעה שלי אבל ברוב המקרים כל הדברים שיכתבו כאן יהיו נטו מניסיון אישי שלי.

הבלוג עוסק בכל האספקטים שאני נוגע בהם ביום יום מניהול רשתות חברתיות, לכתיבת תוכן לאתרים, שיווק באמצעות תוכן, ניהול קמפיינים ממומנים ועד יזמות.

לחדשים יותר, אני יודע שיש מעין תחושה כזאת בעיקר של ח׳ברה שרק מתחילים את דרכם בתחום, להרגיש חוסר נוחות לשאול שאלות בקבוצות הקיימות בפייסבוק. אני מקווה שהבלוג יוכל להעניק לכם מספיק מאמרים ומדריכים שיענו על השאלות שיש לכם ולא נעים לכם לשאול. מעבר לזה, אתם בהחלט מוזמנים לשלוח לי הודעות בכל ערוץ אפשרי ואשמח לעזור לכם עם הסוגיות השונות. בעמוד הבית, מתחת לסרטוני הוידאו יש חלק שמוקדש רק לכם.

לחברים הוותיקים יותר, יש 2 דרכים ללמוד בעולם הזה. הדרך הראשונה היא מניסיון בידיים והדרך השנייה היא דרך קולגות. אני משוכנע שכמו שאני אוכל להפיק ערך מקריאת החומרים שלכם וללמוד דברים חדשים, גם אתם תוכלו למצוא כאן דברים שיעזרו לכם לשפצר את היכולות שלכם.

חדשים או וותיקים, בואו נגדל ביחד, מה אתם אומרים?